Praca w Europie Portal w którym praca czeka na Ciebie. Tu zamieścisz bezpłatnie ogłoszenie poszukując pracy lub pracowników. Praca na całym świecie.      
Reklamy
  Strona główna Zrób własną stronę Dodaj ogłoszenie Kontakt Cennik Regulamin Rejestracja Logowanie |   
Kategorie
> Austria (0)
> Belgia (0)
> Cypr (0)
> Czechy (0)
> Dania (0)
> Estonia (0)
> Finlandia (0)
> Francja (0)
> Grecja (0)
> Hiszpania (0)
> Holandia (0)
> Irlandia (0)
> Islandia (0)
> Litwa (0)
> Luksemburg (0)
> Malta (0)
> Niemcy (16)
> Norwegia (0)
> Portugalia (0)
> Pozostałe (0)
> Szwajcaria (0)
> Szwecja (0)
> Słowacja (0)
> Słowenia (0)
> Węgry (0)
> Wielka Brytania / Anglia (0)
> Włochy (0)
> Łotwa (0)

Reklamy

Box tekstowy
 
Dodaj reklame

Sponsorowane

Wyszukiwarka

Statystyki
> Liczba ogłoszeń:  16
> Oczekujace:  0
Zarejestrowanych
userów:
> Dzisiaj:  0
> Ostatnie 14 dni:  0
> Ostatnie 31 dni:  0
> Ogółem :  310
> Online : 1  

Regulamin serwisu >>
 
|Regulamin użytkownikówRegulamin serwisu |  

Regulamin serwisu PRACA w EUROPIE / www.zapraca.info

Serwis PRACA w EUROPIE jest serwisem internetowym służącym do umieszczania ogłoszeń informacyjnych w określonym czasie (14 dni,30 dni,180 dni).

Ogłoszeniem nazywamy udostępnienie miejsca użytkownikowi na stronie PRACA w EUROPIE umożliwiające przedstawienie swojej oferty.

Sposób płatności za ogłoszenia: opłata za zamieszczenie ogłoszenia odbywa się za pomocą wysłania wiadomości tekstowej SMS na wskazany w formularzu numer. Serwis PRACA w EUROPIE nie odpowiada za opóźnienia w dostarczaniu wiadomości zwrotnych sms przez operatorów sieci komórkowych.
Cennikiem nazywamy ustalone przez PRACA w EUROPIE opłaty za umieszczanie ogłoszeń w serwisie. Cennik jest dostępny na stronie głównej serwisu.

Serwis internetowy PRACA w EUROPIE udostępnia użytkownikowi możliwość bezpłatnego (ogłoszenie standardowe) jak i odpłatnego czasowego zamieszczania ogłoszeń. Do ogłoszenia można bezpłatnie zamieścić fotografię.

Użytkownikiem serwisu może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, posiadająca zdolność do czynności prawnych, oraz osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

Rejestracja oznacza jednoczesną akceptację regulaminu serwisu. Akceptacja niniejszego regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez PRACA w EUROPIE informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). PRACA w EUROPIE zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym czasie bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.

Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.

Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Użytkownik serwisu zobowiązuje się nie wykorzystywać żadnych informacji uzyskanych za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego PRACA w EUROPIE do celów komercyjnych. Dane kontaktowe użytkowników serwisu PRACA w EUROPIE pojawiające się przy ogłoszeniach i aukcjach mogą być wykorzystywane jedynie do celu, w jakim zostały podane - do nawiązania kontaktu z daną osobą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.

Serwis PRACA w EUROPIE nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania w treści ogłoszenia przez zleceniodawcę ogłoszenia nieprawdziwych czy niepełnych danych, jak również za skutki realizacji transakcji, które mogą być zawarte na podstawie ogłoszeń zamieszczonych w serwisie PRACA w EUROPIE. W przypadku naruszenia zasad regulaminu przez użytkownika serwisu PRACA w EUROPIE, administracja może natychmiast usunąć naruszające regulamin materiały oraz usunąć konto danego użytkownika.

Zabronione jest wykorzystywanie serwisu PRACA w EUROPIE do dystrybucji materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym. W wypadku stwierdzenia, że treść ogłoszenia którego publikacja została zlecona Wydawcy narusza obowiązujące przepisy prawa, postanowienia niniejszego regulaminu, lub dobre obyczaje, PRACA w EUROPIE ma prawo do usunięcia takiego ogłoszenia.

Dozwolone, a nawet wskazane jest umieszczanie w treści ogłoszeń drobnych, danych teleadresowych przewoźników i adresów www. Treść zamieszczanego ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce. Użytkownik PRACA w EUROPIE ma możliwość złożenia reklamacji za pomocą wiadomości e-mail w terminie 7 dni od daty zakończenia emisji ogłoszenia.

Regulamin i cennik może być zmieniony przez PRACA w EUROPIE w dowolnym momencie, bez dodatkowych informacji. Zmiany cennika i regulaminu wchodzą w życie w chwili ich dokonania.
Meble na wymiar Wałcz
www.kris-met.bulok.info
Ta strona to idealne miejsce na znalezienie interesującej pracy za granicą. Można tu bezpłatnie zamieścić ogłoszenie poszukując pracy w konkretnym kraju. Znajdziesz tu również dużo interesujących ofert pracy z różnych zakątków świata. Codziennie pojawiają się nowe oferty pracy, przeglądaj nasze oferty, a napewno znajdzie się praca o której marzyłeś całe życie. Tu praca czeka na Ciebie, tu pracodawcy szukają pracowników. Dodaj swoje ogłoszenie już teraz. W każdej sprawie możesz do nas pisać

Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |   

pranie tapicerki opole


opole.autokosmetykadacar.pl
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info

Pozycjonowanie

Strona główna Albania Andora Antarktyka Argentyna Armenia Australia Austria Azerbejdżan Belgia Benin Bhutan Białoruś Birma Bośnia Botswana Brazylia Bulgaria Chile Chiny Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Dominikana Egipt Estonia Etiopia Finlandia Francja Grecja Grenlandia Gruzja Gwatemala Hiszpania Holandia Indie Indonezja Irak Iran Irlandia Islandia Izrael Japonia Jemen Jordania Kambodża Kamerun Kanada Kazachstan Kenia Kirgistan Kostaryka Kuba Laos Liban Libia Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Madagaskar Malawi Mali Malta Meksyk Mołdawia Monako Mongolia Namibia Nepal Niemcy Norwegia Nowa Zelandia Peru Portugalia Rosja RPA Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Sri Lanka Stany Zjednoczone Sudan Syria Szwajcaria Szwecja Tadżykistan Tajlandia Tanzania Tunezja Turcja Turkmenistan Tybet Ukraina Uzbekistan Watykan Węgry Wenezuela Wielka Brytania Wietnam Włochy Wyspy Zielonego Przylądka Zambia Zimbabwe Zjednoczone Emiraty Arabskie Inne